+86-515-88853166

Kategorie produktů

Kontaktujte nás

Přidat: No.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, provincie Jiangsu, Čína

PC: 224043

Tel: 0086-515-88853166

Fax: 0086-515-88853166

Mail: jsshuoying@hotmail.com

Jsshuoying@126.com

Novinky

Domů > Novinky > Obsah

Automatické podávání Tipy pro údržbu řezacího stroje

Přesné nastavení, automatické podávání Lisovací stroj je určen k zajištění přesné přesnosti předpolohovací přesnosti klíčových parametrů, přizpůsobení přesnosti regulace mnoha faktorům, někteří operátoři často používají pouze Systém předběžné kontroly, Tato metoda je nevědecká. I když systém předběžného ověření může zabránit tomu, aby papír nebyl na svém místě, papírový uchopovač papíru způsobený nespolehlivým posunem papíru a jinými problémy, ale pokud chcete skutečně přesně nastavit přesnost systému, musí být průměr sondy nastaven Od 1 mm do 0,1 mm Přesnost alarmu, skutečnost, že to nelze dosáhnout. Proto je třeba vzít v úvahu tlakový válec, čas papíru, boční regulace a další faktory, přesnost regulace se přizpůsobit nejlepšímu stavu.

Je velmi důležité, aby někteří operátoři vypnuli tuto detekční funkci pro automatický podavač, který je velmi nebezpečný. Pokud stisknete-Detekce normální a nedostatek papíru detekce, pak se po stisknutí Oddělení zaseknutí papíru situace, několik vrstev papíru bude okamžitě překrývá, způsobí auto nehodu, poškození zařízení, a nehoda je velmi obtížné poradit si s.

Pravidelná výměna maziv, značka jednotlivých listů Automatické podávání Die řezání stroje továrních dokumentů jsou velmi přísné mazací cyklus tabulky, různé části vybavení požadované mazadla značka, model, a zejména nahrazení mazacího oleje cyklu jsou podrobné nárok. Obecně platí, že základní obchodní podniky v souladu s požadavky značky, model koupit maziva, ale neúmyslně na pravidelnou výměnu maziv. Mnoho pracovníků pro řízení mazání zařízení nahradí olejový cyklus, přichází v úvahu, že olej v palivové nádrži je stále velmi jasný, v nákladech na náklady, opustit výměnu nového plánu maziv, nechte zařízení pokračovat v chodu.


Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Výstava | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Copyright © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd Všechna práva vyhrazena