+86-515-88853166

Kategorie produktů

Kontaktujte nás

Přidat: No.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, provincie Jiangsu, Čína

PC: 224043

Tel: 0086-515-88853166

Fax: 0086-515-88853166

Mail: jsshuoying@hotmail.com

Jsshuoying@126.com

Novinky

Domů > Novinky > Obsah

Rafinační metoda hydraulické lisování za studena stroje

Hydraulické studené stiskněte stroj je chladné stiskněte stroj, oproti obecné studené stiskněte stroje, hydraulické lisování za studena ve všech aspektech dobrý výkon a nízká hlučnost, zvedací rychlost. Hydraulické lis studené práce nějakou dobu, třeba vyplnit studena lis hydraulický olej, konkrétní způsob tankování následovně:

1, paže umístěny paralelně se směrem na trati a zahněte doleva po 45 ° polohy, aby bloku válců pístnice plně vysunuto, tyč válce pístnice plně zasunuto, pomalu dolů boom, tak lžícovitá lopata na zem a pak zase z f motor, otevřete odvzdušňovací ventil nádrže, vytáhněte fungování popisovač, pedál několikrát uvolnit hmotnosti způsobené Zbytkový tlak v systému.

2, s benzínem důkladně vyčistit, kompenzátory, čerpadla a motorový konektor, vložte šroub olejové, palivové nádrže v horní části otvor pro plnění paliva a ve spodní části vypouštěcí a jeho okolí.

3, otevřete výpustný ventil oleje a spodní části oleje vypouštěcí zátku, aby všechny starý olej do nádrže na olej v oleji.

4, otevřete palivové nádrže odstranit palivové nádrže, odstranit palivový filtr, Kontrola spodní části nádrže a bok, roh zbytkového oleje obsahuje kovový prach nebo jiné nečistoty. Důkladně vyčistit nádrž, nejprve s diesel čištění dvakrát a pak použijte stlačený vzduch uvnitř palivové nádrže. Zkontrolujte vnitřní rohy zda existují zbytkový kal, nečistoty, atd., dokud vyčištění tak daleko a nakonec opláchněte novým olejem znovu.

5, demolice trubky.

6, odeberte filtr systému pro všechny filtr. Vyměňte filtr, je nutné pečlivě zkontrolovat filtr s nebo bez kovového prášku nebo jiných nečistot, takže můžete pochopit části systému opotřebení.

7, pusťte hlavní hydraulické čerpadlo, rotační motor, pěší motorové dutiny uvnitř starého oleje a naplněn novým olejem.

Hydraulické Cold Press MachineCold lis pro tankování metodu pro každý seznámit, pokud se zajímáte o obsah našeho Úvod, můžete procházet naše oficiální webové stránky nebo telefonní kontakt naši výrobci porozumět.


Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Výstava | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Copyright © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd Všechna práva vyhrazena