+86-515-88853166

Kategorie produktů

Kontaktujte nás

Přidat: No.9 Chengxiang Road, Dagang Town, Yancheng City, provincie Jiangsu, Čína

PC: 224043

Tel: 0086-515-88853166

Fax: 0086-515-88853166

Mail: jsshuoying@hotmail.com

Jsshuoying@126.com

Novinky

Domů > Novinky > Obsah

Způsob rafinace hydraulického lisu za studena

Hydraulické lisy za studena jsou jakýmsi studeným lisem ve srovnání s obecným studeným lisem, hydraulickým lisem za studena ve všech aspektech dobrého výkonu a nízkou hlučností a rychlostí zvedání. Hydraulické lisování za studena Stroj pracuje na nějakou dobu, nutnost naplnit hydraulický olej pro studený lis stroj, konkrétní způsob čerpání paliva následovně:

1, rameno umístěné paralelně ke směru koleje a po otočení do polohy 45 ° otočte doleva tak, aby tyčka válce lopaty byla zcela vytažena, pístnice byla úplně zatižena, pomalu dolů po výložníku, takže lopata vedla k Uzemněte a potom vypněte motor, otevřete ventil pro uvolnění nádrže, vytáhněte rukojeť dozadu a dopředu, pedál několikrát uvolněte, aby došlo k uvolnění hmotnosti způsobené zbytkovým tlakem systému.

2, s benzínem důkladně vyčistěte potrubní spoje, čerpadlo a konektor motoru, olejovou zátku, palivovou nádrž na horní straně palivové náplně a spodní část vypouštěcího potrubí oleje a jeho okolí.

3 otevřete vypouštěcí ventil oleje a spodní část vypouštěcí zátky oleje tak, aby veškerý starý olej do olejové nádrže v oleji.

4, otevřete palivovou nádrž palivové nádrže, vyjměte palivový filtr, zkontrolujte dno nádrže a jeho strana, roh zbytkového oleje obsahuje kovový prášek nebo jiné nečistoty. Důkladně vyčistěte nádrž, nejdříve dvakrát vyčistěte naftu a pak použijte stlačený vzduch uvnitř palivové nádrže. Zkontrolujte, zda nejsou zbývající kal, nečistoty atd., Dokud nedojde k vyčištění, a nakonec znovu opláchněte novým olejem.

5, demolice potrubí.

6, odstraňte systémový filtr pro celý filtr. Vyměňte filtr, je nutné pečlivě zkontrolovat filtr s kovovým práškem nebo jinými nečistotami nebo bez něho, abyste pochopili části opotřebení systému.

7, nechte hlavní hydraulické čerpadlo, rotační motor, dutinu motorového motoru uvnitř starého oleje a naplňte nový olej.

Hydraulický chladící stroj pro plnění paliva pro každého, kdo zde uvede, pokud máte zájem o obsah našeho úvodu, můžete procházet naše oficiální webové stránky nebo telefonicky kontaktovat naše výrobce, abyste to pochopili.


Domů | O nás | Výrobky | Novinky | Výstava | Kontaktujte nás | Zpětná vazba | Mobilní telefon | XML | Hlavní stránka

TEL: +86-515-88853166  E-mail: jsshuoying@hotmail.com

Copyright © Jiangsu Shuoying Precision Machinery Co, Ltd Všechna práva vyhrazena